MS v atletike 2023 Budapešť - program

MS v atletike 2023 sa pomaly ale isto blížia a dobrou správou je, že Budapešť je zo Slovenska iba na skok, takže to za týmto športovým zážitkom nebudete mať ďaleko. Na úplne novom štadióne môžete tento rok na MS v atletike vidieť v akcii skvelých atlétov a  tešiť sa na tie najlepšie športové výkony. Pozrite sa na kompletný program šampionátu a vyberte si z našej ponuky zájazdov alebo samostatných vstupeniek

 

MS ATLETIKA 2023 BUDAPEŠŤ - PROGRAM Flag of Hungary | Britannica

https://www.slovaksporttravel.sk/zajazdy-a-vstupenky-na-atletiku.html

 

1. deň - sobota 19.8.2023 - denná session 10:30

  • 08:50    20 km chôdza muži (mimo štadiónu)
  • 10:30    vrh guľou kvalifikácia muži
  • 10:35   sedemboj 100 m prekážky ženy
  • 11:05    štafeta 4x400 m rozbehy
  • 11:35    3000 m SC rozbehy muži
  • 11:45    sedemboj skok do výšky ženy
  • 12:00    hod kladivom kvalifikácia muži
  • 12:25    skok do diaľky kvalifikácia ženy
  • 12:35   100 m rozbehy muži
  • 13:15    1500 m rozbehy ženy
  • 13:40    hod kladivom kvalifikácia muži

 

1. deň - sobota 19.8.2023 - večerná session 19:05

  • 19:02    1500 m rozbehy muži
  • 19:05    vrh guľou kvalifikácia ženy
  • 19:10    hod diskom kvalifikácia muži
  • 19:35    trojskok kvalifikácia ženy
  • 19:43    100 m rozbehy muži
  • 20:30    sedemboj 200 m rozbehy ženy
  • 20:35    vrh guľou finále muži
  • 20:40    hod diskom kvalifikácia muži
  • 20:55    10 000 m finále ženy
  • 21:47    štafeta 4x400 m finále

 

2. deň - nedeľa 20.8.2023 - denná session 09:00

  • 07:15    20 km chôdza ženy (mimo štadión)
  • 09:00    hod diskom kvalifikácia ženy
  • 09:35    400 m rozbehy ženy
  • 09:50    sedemboj skok do diaľky ženy
  • 10:25    400 m rozbehy muži
  • 10:30    hod diskom kvalifikácia ženy
  • 10:35    skok do výšky kvalifikácia muži
  • 11:25    400 m prekážky rozbehy muži
  • 12:00    sedemboj hod oštepom ženy
  • 12:10    100 m rozbehy ženy
  • 13:05    110 m prekážky rozbehy muži
  • 13:05    sedemboj hod oštepom ženy

 

2. deň - nedeľa 20.8.2023 - večerná session 16:35

  • 16:35    100 m semifinále muži
  • 16:55    skok do diaľky finále ženy
  • 17:05    1500 m semifinále ženy
  • 17:35    1500 m semifinále muži
  • 17:50    hod kladivom finále muži
  • 18:00    sedemboj 800 m ženy
  • 18:25    10 000 m finále muži
  • 19:10    100 m finále muži

 

3. deň - pondelok 21.8.2023 - večerná session 18:40

  • 18:40    skok o tyči kvalifikácia ženy
  • 18:50    400 m prekážky rozbehy ženy
  • 19:35    400 m prekážky semifinále muži
  • 19:40    trojskok finále muži
  • 20:05    110 m prekážky semifinále muži
  • 20:30    hod diskom finále muži
  • 20:35    100 m semifinále ženy
  • 21:10    400 m semifinále ženy
  • 21:40    110 m prekážky finále muži
  • 21:50    100 m finále ženy
  • 18:40    skok o tyči kvalifikácia ženy
  • 18:50    400 m prekážky rozbehy ženy
  • 19:35    400 m prekážky semifinále muži
  • 19:40    trojskok finále muži
  • 20:05    110 m prekážky semifinále muži
  • 20:30    hod diskom finále muži
  • 20:35    100 m semifinále ženy
  • 21:10    400 m semifinále ženy
  • 21:40    110 m prekážky finále muži
  • 21:50    100 m finále ženy

 

4. deň- útorok 22.8.2023 - večerná session 18:40

  • 18:40    100 m prekážky rozbehy ženy
  • 19:20    800 m rozbehy muži
  • 19:55    skok do výšky finále muži
  • 20:20    hod diskom finále ženy
  • 20:25    400 m prekážky semifinále ženy
  • 21:00    400 m semifinále muži
  • 21:30    1500 m finále ženy
  • 21:42    3000 m SC finále muži

 

5. deň - streda 23.8.2023 - denná session 10:05

  • 10:05    800 m rozbehy ženy
  • 10:15    skok o tyči kvalifikácia muži
  • 10:20    hod oštepom kvalifikácia ženy
  • 11:10    5000 m rozbehy ženy
  • 11:15    skok do diaľky kvalifikácia muži
  • 11:55    hod oštepom kvalifikácia ženy
  • 12:05    200 m rozbehy ženy
  • 12:50    200 m rozbehy muži

 

5. deň - streda 23.8.2023 - večerná session 19:00

  • 19:00    hod kladivom kvalifikácia ženy
  • 19:10    trojskok kvalifikácia muži
  • 19:30    skok o tyči finále ženy
  • 19:45    3000 m SC rozbehy ženy
  • 20:35    hod kladivom kvalifikácia ženy
  • 20:40    100 m prekážky semifinále ženy
  • 21:15    1500 m finále muži
  • 21:35    400 m finále ženy
  • 21:50    400 m prekážky finále muži

 

6. deň - štvrtok 24.8.2023 - večerná session 19:00

  • 07:00    35 km chôdza ženy a muži (mimo štadión)
  • 19:00    5000m rozbehy muži
  • 19:30    skok do diaľky finále muži
  • 19:45    200 m semifinále ženy
  • 20:15    hod kladivom finále ženy
  • 20:20    200 m semifinále muži
  • 20:50    800 m semifinále muži
  • 21:25    100 m prekážky finále ženy
  • 21:35    400 m finále muži
  • 21:50    400 m prekážky finále ženy

 

7. deň - piatok 25.8.2023 - denná session 10:05

  • 10:05    desaťboj 100 m rozbehy muži
  • 10:10    hod oštepom kvalifikácia muži
  • 10:20    skok do diaľky kvalifikácia ženy
  • 10:55    desaťboj skok do diaľky muži
  • 11:45    hod oštepom kvalifikácia muži
  • 12:20    desaťboj vrh guľou muži

 

7. den - piatok 25.8.2023 - večerná session 18:30

  • 18:30    desaťboj skok do výšky muži
  • 19:30    4x100 m štafeta rozbehy muži
  • 19:35    trojskok finále ženy
  • 20:00    4x100 m štafeta rozbehy ženy
  • 20:20    hod oštepom finále ženy
  • 20:25    800 m semifinále ženy
  • 21:05    desaťboj 400 m rozbehy muži
  • 21:40    200 m finále ženy
  • 21:50    200 m finále muži

 

8. deň - sobota 26.8.2023  - denná session 10:05

  • 07:00    maraton ženy (mimo štadión)
  • 10:05    desaťboj 110 m prekážky rozbehy muži
  • 10:25    vrh guľou kvalifikácia ženy
  • 11:00    desaťboj hod diskom muži
  • 14:00    desaťboj skok o tyči muži

 

8. deň - sobota 26.8.2023 - večerná session 19:05

  • 19:05    desaťboj hod oštepom muži
  • 19:25    skok o tyči finále muži
  • 19:30    4x400 m štafeta rozbehy muži
  • 19:55    4x400 m štafeta rozbehy ženy
  • 20:10    desaťboj hod oštepom muži
  • 20:15    skok o tyči finále ženy
  • 20:30    800 m finále muži
  • 20:50    5000 m finále ženy
  • 21:25    desaťboj 1500 m muži
  • 21:40    4x100 m štafeta finále muži
  • 21:50    4x100 m štafeta finále ženy

 

9. deň - neděle 27.8.2023 - večerná session 20:05

  • 07:00    maraton muži (mimo štadión)
  • 20:05    skok do výšky finále ženy
  • 20:10    5000 m finále muži
  • 20:20    hod oštepom finále muži
  • 20:45    800 m finále ženy
  • 21:10    3000 m SC finále ženy
  • 21:37    4x400 m štafeta finále muži
  • 21:47    4x400 m štafeta finále ženy


Hodnocení článku

0x

Čtěte také:

Program Wimbledon 2024 Vstupenky, program a hráči na Laver Cup 2017 MS vo futbale 2026 - termíny, miesta MotoGP - poradie, jazdci, zájazdy Los Premier League 2018/2019

Diskuze







Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.