O nás

SLOVAK SPORT TRAVEL

(CZECH SPORT TRAVEL s.r.o.) 

 

Ďakujeme vám za váš záujem o naše služby. Ak ste u nás prvýkrát, možno by bolo užitočné malé predstavenie nášho tímu a našich produktov...

 

Kto sme?

Sme predovšetkým skupina športových nadšencov. Mnohí z nás vo voľnom čase športujú, aktívne fandia alebo aktívne trénujú, napríklad mladých futbalových žiakov.

Šport milujeme rovnako ako zážitky počas cestovania.

Naša práca nás živí, ale aj baví.

 

Ako dlho už fungujeme?

Od roku 2010 nepretržite a sme za to ŠŤASTNÍ!

 

Čo robíme?

Zabezpečujeme vstupenky alebo kompletné zájazdy na väčšinu najvýznamnejších športových podujatí na celom svete.

Sme napríklad hlavným oficiálnym predajcom (resellerom) vstupeniek na mnohé preteky F1, VIP vstupenky na Roland-Garros Grand Slam v Paríži. Je toho avšak oveľa viac a všetko nájdete v ponuke na našom webu.

 

Aký typ vstupenky poskytujeme?

V prvom rade ide o určitú formu oficiálnej distribúcie vstupeniek.

V našej ponuke nájdete cenovo najdostupnejšie vstupenky až po TOP VIP varianty. Snažíme sa, aby si každý mohol vybrať podľa svojho vkusu, nálady alebo rozpočtu.

Vďaka partnerským zmluvám s významnými touroperátormi, športovými klubmi a federáciami môže naša CK garantovať kvalitné služby na všetkých podujatiach vo svete športu.

 

Pre koho to všetko robíme?

Pre každého. Je to síce klišé, ale je to pravda.

Ste jednotlivec, rodina, skupina priateľov?

Ste firma?

Každý má svoje špecifické požiadavky a jedným z našich cieľov je individuálne pristupovať k želaniam všetkých skupín našich klientov.

 

Recenzie na na našu prácu?

Skúste napríklad Google. Sme len ľudia, určite môžeme urobiť chybu alebo sa niekedy môže stať nedorozumenie, ako všade. Veríme však, že 99 % našich klientov je s nami spokojných, a recenzie to len potvrdzujú.

 

Koľko klientov s nami vycestovalo?

Keby nebolo obdobie covidu, určite by sme mohli poďakovať za využitím naších služieb už viac ako 100 000 klientom. Teraz sme tesne pod týmto číslom.

Ďakujeme všetkým, ktorí medzi nich patria, a tešíme sa, že každý z vás sa k nám v budúcnosti pridá a dá nám možnosť poskytnúť vám skvelé zážitky.

 

Aký je najlepší spôsob, ako nás kontaktovať s vašou otázkou alebo želaním?

Kontaktný formulár

Telefonicky na čísle +421 904 760 730

 

Štandardom CK Czech Sport Travel je:

  1. spoločná konzultácia s klientom za účelom určenia destinácie, športového alebo nešportového podujatia, vhodného typu ubytovania, sprievodného programu zájazdu a orientačného rozpočtu
  2. návrh niekoľko variantov zájazdu s presne stanoveným rozpočtom, možnosť prispôsobenia podľa ďalších želaní klienta
  3. príprava individuálnych programov pre každého účastníka zájazdu s cieľom dosiahnuť maximálnu spokojnosť a vynikajúci zážitok
  4. zabezpečenie dopravy z vami určeného miesta do cieľovej destinácie vrátane autobusových transferov alebo letov
  5. sprievod a výklad odborného sprievodcu, ktorý vám pomôže pochopiť aktuálne dianie (vo vybraných oblastiach vás môžu sprevádzať poprední českí odborníci)
  6. prenájom áut, zabezpečenie salónikov, živá hudba, miestne ochutnávky, ochutnávky miestnych tradičných pokrmov a nápojov, relaxačných programov či vytvorenie profesionálnych vzpomienkových videí a fotografií
  7. v prípade záujmov zaistenie dresov, vlajok, šálov, alebo šiltoviek daného športového odvetia
  8. naším cieľom je Vaša spokojnosť a radosť z pripravenej události!