O NÁS

Vážení priatelia,

 

SLOVAK SPORT TRAVEL prichádza s rozšírenou ponukou v nových športových oblastiach a tiež s unikátnym projektom nízkonákladovej cestovnej kancelárie, ktorá ponúka nielen zájazdy za futbalom v priaznivých cenových reláciách.

 

SLOVAK SPORT TRAVEL chce vytvárať zájazdy, na ktorých sa môžu zúčastniť v dnešnej zložitej ekonomickej situácii všetci fanúšikovia športu.

 

Vďaka zmluvám s významnými tour operátormi (THOMAS COOK SPORT s.r.o.) môžeme garantovať kvalitné služby za veľmi priaznivé ceny.

 

Cestovná kancelária SLOVAK SPORT TRAVEL ponúka takisto zájazdy pre firmy a spoločnosti, ktoré chcú formou športových zájazdov skvalitniť obchodné vzťahy so svojimi partnermi, prípadne odmeniť svojich zamestnancov, týmto zaujímavým atraktívnym spôsobom. Naša spoločnosť je schopná koncipovať pre týchto klientov zájazdy priamo na mieru, čo sa môže týkať i zájazdov do spotrebiteľských súťaží.

 

SLOVAK SPORT TRAVEL vytvoril kolekciu darčekových poukazov pre vašich rodinných príslušníkov a priateľov, ktoré môžu byť vďačným darčekom k životným jubileám a ďalším významným udalostiam.

 

Tešíme sa na vašu návštevu v predajnom centre v Prahe alebo v sieti partnerských cestovných agentúr v Čechách i na Slovensku, ktoré predávajú naše zájazdy za športom.

 

 

                                                                    

   S prianím príjemných športových zážitkov

                                                                                  kolektív SLOVAK SPORT TRAVEL

 

 

 

CZECH SPORT TRAVEL s.r.o. – OFICIÁLNY PREDAJCA THOMAS COOK SPORT PRE ČESKÚ REPUBLIKU A SLOVENSKO

Official Sales Agent of Thomas Cook Sport

 

Naši partneri:

thomas cook sport wembley tour go parking tottenham o nas tcs