Zájazdy a vstupenky na Manchester City

Manchester City FC je anglický futbalový klub z Manchesteru, ktorý svoje domáce zápasy hráva na Etihad Stadium.

Zájazdy a vstupenky na Manchester City sú obľúbená voľba predovšetkým kvôli svojej priaznivej cene, príjemnemu VIP Lounge 93:20 a jedinečnému hernému prejavu, ktorý Pep Guardiola svojim zverencom vštiepil, a ktorý robí z Man City jeden z najlepších tímov v Európe.

Klub je založený v roku 1880 a niesol názov St. Mark's (West Gorton) FC. V roku 1887 sa klub premenoval na Ardwick AFC. Súčasný názov nesie od roku 1894.

V roku 1904 City vyhrávajú FA Cup. Ďalší veľký úspech sa podarí až v roku 1934. V sezóne 1936/1937 vyhráva Manchester City svoj prvý titul majstra ligy. Rok 1956 bol ďalší úspešný rok pre "Citizens", keď znova vyhrali FA Cup. Ďalšie dve trofeje získali v roku 1968 a 1969. Jednalo sa o ligový titul a FA Cup. Ďalší rok naväzujú víťazstvom v ligovom pohári a ziskom Pohára víťazov pohárov.

Pre Manchester City je ale najzásadnejší rok 2008. Príchodom nových vlastníkov The Abu Dhabi United Group sa všetko zmenilo. Ohromný prísun peňazí zmenil tento klub, ktorý začal bojovať o predné priečky a z ktorého sa vďaka tomu stal jeden z najlepších tímov na svete.

V poslednej dekáde "Citizens" nakupovali skutočne len hráčov svetovej extratriedy ako sú Mario Balotelli, Vincent Kompany, Samir Nasri, Carlos Tévez, Erling Haaland, Yaya Touré, Kun Agüero, Leroy Sané, Kevin de Bruyne a mnoho ďalších.