Zájazdy a vstupenky na F1 USA (Miami, Austin, Las Vegas)

Zájazdy a vstupenky na F1 do USA, na okruhoch Las Vegas, Miami alebo Austin.

Zatiaľ čo F1 v Las Vegas, Miami a Austin neboli súčasťou kalendára F1 do roku 2022, tieto mestá sa v minulosti spomínali ako potenciálne miesta pre budúce preteky F1.

Las Vegas bol navrhovaný ako miesto pre F1 v minulosti, a to predovšetkým kvôli svojej ikonickej atmosfére a zábavnému prostrediu. Predstava pretekov F1 v Las Vegas by bola určite zaujímavá, s možnosťou pretekov na okruhu postavenom priamo v srdci mesta alebo jeho blízkosti.

Miami sa tiež stalo cieľom záujmu F1 ako možného miesta pre budúce preteky. Mesto Miami má bohatú motoristickú kultúru a okolité prostredie by mohlo poskytnúť vhodné podmienky pre vzrušujúce preteky F1. Diskutovalo sa o možnostiach, ako by sa mohli preteky F1 v Miami konáť na uliciach mesta alebo na novom okruhu.

Austin v Texase je domovom populárneho okruhu Circuit of the Americas (COTA), ktorý sa stal pevnou súčasťou kalendára F1. Tento okruh je obľúbený pre svoj technický charakter a moderné zázemie. Preteky v Austine prilákajú veľké množstvo fanúšikov z celej Ameriky a ponúkajú jedinečnú atmosféru a energiu.