Pobyty na Slovensku

Víkendové a týždenné pobyty na Slovensku v priebehu letných prázdnin.

Využite našu mimoriadnu a výhodnú akčnú ponuku a zažite dovolenku na Slovensku trochu inak!

Orava ponúka krásne prírodné zákutia, ktoré sú ako stvorené pre horskú turistiku a cyklistiku. Nevšedným zážitkom je plavba na oravskej plti. V okolí sa nachádza nemalé množstvo wellness centier, vodných zábavných parkov a kúpalísk s termálnou vodou. Tento región na severe Slovenska je jedinečný svojou nádhernou prírodou a prekrásnymi výhľadmi a scenériami, bohatou a zaujímavou históriou a kultúrou. Jednou z najväčších miestnych dominánt je Oravský hrad, jeden z najkrajších hradov na Slovensku a tiež najvýznamnejšia kultúrna pamiatka hradného slovenského staviteľstva.

Slovensko svojich návštevníkov láka tradičným gastronomickým zážitkom ponúkaným v pravých slovenských kolibách, kde môžete ochutnať napr. tradičný „oravský tanier“, ktorý obsahuje pravé bryndzové halušky, pirohy a strapačky a mnoho ďalších lahôdok. Kto by nemiloval pravé slovenské korbáčiky? S nami sa môžete vydať priamo až do výrobne týchto syrových klenotov a dokonca si skúsiť aj ich samotnú výrobu!

Vydajte sa s nami cez letné prázdniny za krásami Oravy a užite si nevšedný, odpočinkový a gastronomický zážitok s bohatým programom!