Vstupenky na F1 - Veľká cena Abú Dhabí 2024 - sobota + nedeľa

1x

Vstupenky na záverečný pretek sezóny F1 v Abú Dhabí.

F1 Abú Dhabí.png

F1 ABÚ DHABÍ F1 ABÚ DHABÍ - VEĽKÁ CENA FORMULY 1 VEĽKÁ CENA FORMULY 1

Vstupenky na záverečný pretek sezóny F1 v Abú Dhabí.

Záverečné preteky F1 sa tradične uskutočnia v Spojených arabských emirátoch, konkrétne na mestskom okruhu v Abú Zabí. Vstupenky na Veľkú cenu si môžete zakúpiť tu! Vstupenky sú platné na sobotu a nedeľu.

Príplatky za vstupenky vyššej kategórie

Názov Príplatok  
Veľká cena F1 - Abú Dhabí 2024 (so + ne) - Tribúna South 60 EUR  
Veľká cena F1 - Abú Dhabí 2024 (so + ne) - Tribúna North 0 EUR  

Prečo ísť na Veľkú cenu Abú Zabí?

Za 11 rokov bol na pôvodne prázdnom ostrove Yas vybudovaný komplex v hodnote 40 miliárd dolárov. Okrem samotnej trate, ktorá prvýkrát hostila preteky F1 v roku 2009, sa tu nachádza sedem luxusných hotelov, úžasný zábavný park Ferrari, nákupné centrum, vodný zábavný park, golfové ihrisko, pláž, koncertná aréna a nočné kluby. Skrátka, takmer všetko, na čo si spomeniete, a to vo veľmi príjemne teplom počasí. 

 

Kde je najlepšie sledovať preteky?

Preteky si určite môžete vychutnať na ktoromkoľvek mieste na trati. Ak však chcete niečo viac, odporúčame vám západnú tribúnu, ktorá je skvelým miestom na sledovanie všetkého diania pri predbiehaní do zákruty č. 8. Ak si chcete viac vychutnať atmosféru, vyberte si hlavnú tribúnu s výhľadom na štartovo-cieľovú rovinku a vychutnajte si slávnu pyrotechnickú šou.

 

CESTOVNÉ DOKLADY:                                                                   

- PAS

- Deti musia mať tiež vlastný PAS


Často kladené otázky:

 

Je možné si so sebou zobrať skladacie stoličky, pokiaľ mám základnú vstupenku Abu Dhabi Hill?

Skladacie stoličky nie sú podľa oficiálneho vyjadrenia povolené.

 

Je možné platiť v areáli platobnou kartou?

Na okruhu platí nový systém bezhotovostných platieb. V praxi všetko funguje tak, že najprv idete k okienku, kde dostanete špeciálnu kartu, na ktorú si vložíte určitý finančný obnos (je možné platiť v hotovosti alebo kartou) a potom platíte pri jednotlivých stánkoch.

 

Je v hoteli reštaurácia alebo aspoň v jeho okolí?

Áno, hotelová reštaurácia vám bude k dispozícii (ráno sa na rovnakom mieste budú podávať raňajky). V reštaurácii sa podávajú večere bufetovou formou. Ďalej máte možnosť navšíviť bar, kde si objednáte jedlo z jedálneho lístka.

 

Bývajú na okruhu stanice pre dobitie telefónu?

Áno, nachádzajú sa vo fanzóne, ale nie je ich mnoho a nabitie telefónu vyžaduje značnú dávku trpezlivosti, pretože nebývajú dobre značené a ich nájdenie je skôr náhoda.

 

Môžeme si po konci nedeľných pretekov prejsť trať?

Áno, v predchádzajúcich rokoch bola možnosť prejsť si cieľovú rovinku. Vstup na pretekársky okruh sa otvára tesne pred vyhlásením víťazov vedľa hlavnej tribúny.

 

Som diabetik, môžem na okruh s inzulínovým perom?

Áno, medzinárodný preukaz nebol nikdy vyžadovaný, ale pokiaľ ho máte, tak je určite lepšie, keď si ho zoberiete so sebou.

 

Čítal som, že na večerné koncerty nepúšťajú s fotoaparátmi - je to skutočne tak?

Áno, pokiaľ máte fotoaparát, ktorý vyzerá profesionálne, často usporiadateľ rozhodne, že vás nepustí do arény s veľkým fotoaparátom a musíte ho uložiť do depozitu.

 

Odporúčate si zakúpiť vstupenku na tribúnu alebo postačí základnú vstupenku Abu Dhabi Hill?

Obecne je možné povedať, že hlavnou výhodou vstupenky na tribúnu je výhľad na obrazovku a garancia miesta na sedenie počas celého víkendu. Vstupenky Abu Dhabi Hill umožňujú vstup na trávnatú plochu uprostred pretekárskeho okruhu Yas Marina, z ktorého máte výhľad na viac miest na trati - vstupenka je ale bez garancie miesta k sedeniu/státiu. Platí tu pravidlo, kto skôr príde, ten má lepšie miesto.

 

Je možné si vybrať presné miesta na tribúne?

Nie je to možné. Vstupenky nám pridelí sám usporiadateľ, a to vždy podľa dostupnosti.

 

Prikúpená vstupenka do Ferrari World a Yas Water World je na sobotu a nedeľu?

Nie, vstupenka do týchto dvoch svetov je platná iba jeden deň, a to iba v sobotu z dôvodu obrovského počtu ľudí.

 

Aké predmety sú zakázané si so sebou zobrať na okruh?​

Nože, reťaze, zbrane, pyrotechnika, drogy, škodlivé a horľavé látky, jedy, laséry, trúbky, vuvuzely, striekajúce nádoby (spreje na vlasy, deodoranty, repelenty proti komárom), batožiny, tašky, vozíky a batohy o obsahu väčšom ako 15 litrov (nie sú povolené väčšie ako školské batohy), plechovky, kovové a sklenené fľašky, alkoholické nápoje, plastové fľašky, pevné tyče, plážové dáždnky (slnečníky), hudobné nástroje, drony, stany, spacáky, bicykle, kolobežky, skladacie stoličky, golfové palice.

Pozn. nie je pravidlom, že by sa vám nepodarilo zakázaný predmet preniesť, vždy záleží len na danej security osobe, ktorá rozhodne (niekedy aj nevedomky alebo z neznalosti), že či si môžete predmet zobrať so sebou do areálu alebo nie.


Doporučená videa

Informácie o vstupenke

Termín: 07.12. - 08.12. 2024
Hlavné preteky: 08.12.2024   od 17:00
Miesto: Abú Dhabí, SAE
Štadión: Yas Marina Circuit
Vstupenky: Veľká cena F1 - Abú Dhabí 2024 (so + ne) -  Tribúna North
Cena:595 €

Cena zahŕňa

  • 1 x vstupenka
  • 1 x mapka
  • bohatý infobalíček - obsahuje praktické rady, tipy a informácie, vďaka ktorým si preteky F1 naozaj užijete

O kluboch

F1 ABÚ DHABÍ F1 ABÚ DHABÍ Yas Marina Circuit

Okruh Yas Marina ponúka veľké množstvo rôznorodých zátačiek, tak aj zaujímavé rovinky vhodné k predchádzaniu. Jeho kúzlo spočíva aj v umiestnení na umelo vybudovanom ostrove Yas, kde môžete vidieť prístav, mesto, púšť alebo užasný komplex sveta Ferrari.

Darčekový poukaz
Nezabudnuteľný športový zážitok pre vašich blízkych.