Vstupenky na F1 - Veľká cena Talianska - Monza 2024 - hlavné preteky

1x

Vstupenky na hlavné preteky do Talianska na F1 Monza 2024.

F1 Monza_2.jpg

F1 TALIANSKO F1 TALIANSKO - VEĽKÁ CENA FORMULY 1 VEĽKÁ CENA FORMULY 1

Vstupenky na hlavné preteky do Talianska na F1 Monza 2024.

Príplatky za vstupenky vyššej kategórie

Názov Príplatok  
Veľká cena F1 - Talianska - Monza 2024 (nedeľa) - General Admission (GF 1-18) 130 EUR  

Príplatky za doplnkové služby

Názov Príplatok  
Praktické púzdro na vstupenku s visačkou na krk + doručenie vstupenky poštou 12 EUR
Cena za kus vrátane doručenia na Vašu adresu. Doručenie prebehne spolu s vytlačenou vstupenkou cca týždeň pred akciou.
Cena za kus vrátane doručenia na Vašu adresu. Doručenie prebehne spolu s vytlačenou vstupenkou cca týždeň pred akciou.

Prečo sa vydať na Veľkú cenu F1 do talianskej Monzy?

Výlet do talianskej Monzy na najrýchlejší okruh seriálu F1 určite odporúčame spojiť s návštevou neďalekého Milána. Jedno z najvyhlásenejších módnych miest vás okrem možnosti nákupov zaujme svojimi pamiatkami, vyhlásenou talianskou kuchyňou aj nočným životom. A zájazd si navyše môžete okoreniť o návštevu stretnutia niektorého z milánskych futbalových gigantov Interu či AC. Okruh navyše nie je príliš vzdialený ani od vyhláseného jazera Lago di Garda, ktoré ponúka najrôznejšie možnosti programu od turistiky, kúpania či návštevy zábavného parku Gardaland...

 

Odkiaľ je najlepší výhľad na sledovanie?

Možností je celý rad. Jedným z najvyhlásenejších miest je Prima Variante 8A/8B. Tu budete svedkami úžasného pohľadu na brzdenie monopostov z 350 km/h rýchlosti na 70 km/h. V prvých kolách pretekov sa jedná dozaista o najlepší pohľad na trati. Veľmi obľúbená je krytá tribúna Parabolica 22 či Piscina 5.


Často kladené otázky:

 

Aké predmety sú zakázané si so sebou zobrať na okruh?​

Nože, reťaze, zbrane, pyrotechnika, drogy, škodlivé a horľavé látky, jedy, laséry, trúbky, vuvuzely, striekajúce nádoby (spreje na vlasy, deodoranty, repelenty proti komárom), batožiny, tašky, vozíky a batohy o obsahu väčšom ako 15 litrov (nie sú povolené väčšie ako školské batohy), plechovky, kovové a sklenené fľašky, alkoholické nápoje, power banky, plastové fľašky väčšie ako 500ml, pevné tyče, plážové dáždnky (slnečníky), hudobné nástroje, drony, stany, spacáky, bicykle.

Pozn. nie je pravidlom, že by sa vám nepodarilo zakázaný predmet preniesť, vždy záleží len na danej security osobe, ktorá rozhodne (niekedy aj nevedomky alebo z neznalosti), že či si môžete predmet zobrať so sebou do areálu alebo nie.

 

Aké predmety sú povolené si so sebou zobrať na okruh?

Plastové fľašky o objeme 500ml bez víčka (typ: fľašku môžete uzatvoriť balónikom), dáždniky, statívy a selfie tyčky, ohybné plastové tyče pre vlajky, notebooky alebo iné elektronické prístroje napr. tablet (pri vchode budete pracovníkom požiadaný o zapnutie prístroja o tom, ako funguje), zapaľovače. Oprávnený personál neumožní vstup do okruhu osobám (aj keď majú vstupenku) alebo ich vyvedie von pokiaľ sú opití alebo agresívni.

 

Môžem si so sebou na prírodné plochy zobrať skladaciu stoličku?

Skladacie stoličky sú síce podľa oficiálneho vyjadrenia povolené, ale podliehajú kontrole usporiadateľov, ktorí rozhodnú, že či vás so stoličkou do areálu pustia alebo nepustia. Vzhľadom k situácii z predchádzajúcich rokov, kedy usporiadatelia veľkú časť netolerovali alebo argumentovali tým, že väčšina divákov môže využiť vytvorené 2-7 stupňové schody, neodporúčame, aby ste si skladacie stoličky brali. Pokiaľ si ich zoberiete a do areálu vás nepustia , tak si ich môžete uložiť do autobusu. Prosíme, majte na pamäti, že parkovisko autobusov v Monze býva relatívne ďaleko od hlavného vchodu, kde bude kontrola prebiehať. 

 

Je na okruhu bankomat?

V predchádzajúcich ročníkoch sa bankomat na okruhu v Monze nachádzal a preto odporúčame, aby ste si so sebou zobrali hotovosť.

 

Je možné platiť v areáli okruhu platobnou kartou?

Je to možné pri 50% stánkov s občerstvením. Všetko funguje tak, že najprv idete ku kase, kde zaplatíte jedlo/pitie a dostanete žetón, ktorý si následne vymeníte za zaplatené občersvenie. Suveníry v oficiálnom obchode je možné zaplatiť platobnou kartou.

 

Bývajú na okruhu stanice pre dobitie telefónu?

Áno, nachádzajú sa vo fanzóne, ale nie je ich veľa a nabitie telefónu vyžaduje značnú dávku trpezlivosti, pretože nebývajú dobre značené a ich nájdenie je skôr náhoda.

 

Môžeme si po konci nedeľných pretekov prejsť trať?​

Áno, trať sa otvára na niekoľkých miestach.

 

Som diabetik, môžem ísť na okruh s inzulínovým perom?

Áno, medzinárodný preukaz nebol nikdy vyžadovaný, ale pokiaľ ho máte, tak je lepšie ho mať so sebou.

 

Čo mám robiť, keď ma usporiadateľ nepustí so zakázaným predmetom na okruh?

Nemusíte mať žiadny strach - pri bráne je depozit, kde si môžete veci uschovať.

 

Odporúčate si zakúpiť vstupenku na tribúnu alebo stačí základná vstupenka General Admission?

Hlavnou výhodou vstupenky na tribúnu je výhľad na obrazovku a garancia miesta na sedenie počas celého pretekárskeho víkendu. Vstupenky General Admission umožňujú vstup na trávnaté plochy okolo trate na vyhradené tribúny bez garancie miesta na sedenie/státie. Veľmi často z týchto miest nie je výhľad na obrazovku.


Doporučená videa

Informácie o vstupenke

Termín: 01.09.2024
Hlavné preteky: 01.09.2024   od 15:00
Miesto: Monza, Taliansko
Okruh: Autodromo Nazionale Monza
Vstupenky: Veľká cena F1 - Talianska - Monza 2024 (nedeľa) -  General Admission (Prato)
Cena:158.00 €

Cena zahŕňa

  • 1 x vstupenka
  • 1 x mapka
  • bohatý infobalíček - obsahuje praktické rady, tipy a informácie, vďaka ktorým si preteky F1 naozaj užijete

O kluboch

F1 TALIANSKO F1 TALIANSKO Monza

Autodromo Nazionale di Monza je motoristický okruh situovaný v kráľovskom parku v Monze, ktorý sa nachádza blízko Milána a Bergama.

Darčekový poukaz
Nezabudnuteľný športový zážitok pre vašich blízkych.